books-1012088_960_720

100 dni do szczęścia

W dzisiejszych czasach rozwój osobisty jest tematem na topie. Nie bez powodu. Każdy z nas szuka wskazówek jak być codziennie lepszą wersją siebie i jak osiągnąć sukces w zawodzie i satysfakcje w życiu. Najpopularniejszym i jednym z pierwszych promotorów inwestowania we własny rozwój i polepszanie swojego życia każdego dnia jest psycholog i coach Mateusz Grzesiak. Osiągnął on niebywały sukces zarówno w życiu prywatnym jako szczęśliwy ojciec i mąż, ale również w życiu zawodowym. Zdobył ogromną popularność i uznanie w środowisku, jego social media śledzą codziennie setki tysięcy fanów, a fundusze rosną wraz z ilością polubień na facebooku. 

W czym tkwi ten fenomen ?

W ślady Mateusza Grzesiaka poszły kolejne osoby rządne sukcesu, sławy i ogromnych pieniędzy. Charyzmatyczne bardziej lub mniej osoby zakładają kolejne fanpage na facebooku, promują w internecie swoje szkolenia i tworzą artykuły oraz książki mówiące nam jak żyć. Jednak bardzo często są to osoby, które cenią swoją prywatność, nie zdradzają nam szczegółów ze swojego życia. Nie mamy pojęcia czy tworzą oni satysfakcjonujące relacje, czy są zadowoleni z własnych zarobków, czy osiągnęli sukces w branży, w której działają. Tracą autentyczność. Mateusz Grzesiak jest osobą, która przecierała szlaki innym. Choć jest na rynku od tak dawna nie traci swojej atrakcyjności i autentyczności i dzięki temu pociąga za sobą tłumy.

Happy days. Wystarczy ich 100 by potem było więcej.

Cała akcja zaczęła się w social mediach. 100 happy days to projekt, w którym uczestniczyło wiele osób publikując na swoich social mediach zdjęcia, czy notatki dzień po dniu oznaczając je hashtagiem #100happydays. Mateusz Grzesiak również wziął w niej czynny udział. Każdego dnia na swoim profilu społecznościowym publikował post w ramach 100 happy days. Ujawniał w nim prywatne powody do szczęścia okraszając je jednak generalnymi prawdami o życiu, o miłości i przyjaźni o tym jak czuć się lepiej każdego dnia. Jego codzienne notatki zostały zebrane w książkę „100 happy days czyli jak się robi szczęście w 100 dni”. Ta książka to świetna ściągawka nie jak być szczęśliwym od jutra, ale jak sprawiać by z tym co masz, z tym w jakim miejscu jesteś czuć się szczęśliwym już dziś. Internetowa akcja przerodziła się w świetną lekturę okraszoną wieloma ćwiczeniami, a także niespodziankami, które odkryjesz sięgając po tę znakomitą pozycję.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>