books-484754_960_720

W hołdzie kobiecości

Książki tworzone w formie poradników życiowych mnożą się w niesamowitym tempie i ciężko znaleźć coś odpowiedniego, co faktycznie tknie w nasze życie impuls do zmiany, co będzie wartościową i przyjemną treścią, a nie zmarnowanym czasem. Całkiem pokaźną kolekcją książek-poradników może poszczycić się popularny w dzisiejszych czasach psycholog, coach i szkoleniowiec Mateusz Grzesiak. Ma on na swoim koncie wiele pozycji, które radzą jak osiągnąć zawodowy sukces, jak czuć się szczęśliwszym każdego dnia, jak budować dobre i satysfakcjonujące relacje. Ten popularny motywator dzisiejszego społeczeństwa stworzył również pozycje dedykowaną specjalnie kobietom.

Mężczyzna kobietom.

 

Najczęściej poradniki dedykowane kobietom są tworzone przez autorki tej samej płci. Zwykle też książki pisane przez wykształconych psychologów są nafaszerowane specjalistycznym słownictwem przez co są mało atrakcyjne i trudne w odbiorze. Mateusz Grzesiak wyszedł z tych tematów. Stworzył książkę o tajemniczym tytule „Alpha female”. Książkę, w której męskim okiem patrzy na kobiecość wraz z jej wszystkimi najważniejszymi aspektami takimi jak seksualność, wrażliwość, poczucie atrakcyjności. Mimo wykształcenia psychologicznego w sposób bardzo przystępny i zrozumiały tłumaczy kobietom jak mogą być postrzegane męskimi oczami. Radzi jak osiągać sukces w życiu zawodowym, jak zachować balans między pracą, a karierą, jak walczyć ze swoimi słabościami i jak uczynić swoją kobiecość największym atutem. Wszystkie swoje rady podpiera obserwacjami zbieranymi przez lata pracy z kobietami z różnych kultur, w różnym wieku i w zupełnie różnych momentach życia. Udzielane w książce porady podpiera konkretnymi przykładami. Dodatkowo książka urozmaicona jest różnego rodzaju ćwiczeniami. Bardzo dużą jej zaletą jest prosta forma wypowiedzi, bardzo obrazowe, a jednocześnie precyzyjnie sformułowane opowieści z życia codziennego. Książka porusza tak wiele wątków, że spokojnie można przeczytać ją kilka razy i z każdym kolejnym odnajdywać w niej inne ukryte dno.

Kto to jest AlphaFemale ?

To kobieta silna i przebojowa. Świadoma swoich wad i zalet. Tworząca dobre relacje. Osiągająca sukcesy. Mądra i świadoma siebie oraz tego co chce osiągnąć. Ty również możesz odnaleźć najlepsze strony własnej kobiecości sięgając po pozycję Mateusza Grzesiaka. 

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>